_

درباره ما

چرا تکتا؟

شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک تکتا در سال 1356 با هدف توليد تجهيزات و فرستنده‌های راديويي و تلويزيوني و تجهیزات مخابراتی به بهره‌برداري رسيد. در طول بیش از چهار دهه فعالیت مستمر در صنعت فرستنده‌های رادیویی و مخابراتی شرکت تکتا در راستای پيشرفت و توسعه فناوري‌هاي نوين گام برداشته و با پيشرفت جهاني صنعت ارتباطات به دستاوردهای چشمگيري رسیده است.

به‌دنبال افزايش و گسترش تقاضاي بازار داخلي در راستای تامين نيازهاي فني تکتا نیز با هدف نيل به خودكفايي وعدم وابستگي گام برداشته و پاسخی در خورد به نیازها و تقاضای داخلی داده است. افزون‌بر این، با تولید تجهیزات بر اساس فناوری روز رادیویی و تلویزیونی شرکت تکتا درصدد پیوست به بازار جهانی این حوزه است.

ضمن توانايي در پاسخگويي به نيازهاي فعلي داخلی و روند رو به رشد تحقیقات و تولیدات در زمينه سيستم‌هاي ديجيتال و توليد تجهيزات به‌روز، شرکت تکتا با رویکردی نوین اقدام به طراحی محصول و پلتفرم خط تولید فرستنده‌های دیجیتال در سه سطح کم‌قدرت‌، میان‌قدرت و پرقدرت کرده و آماده عقد قراردادهاي مشتركي با شركت‌های مخابراتی‌، سازمان‌ها و ارگان‌هاي مختلف است.

در راستای تحقق اهداف برنامه چهارم و پنجم توسعه و همگام با رشد و گسترش فناوری دیجیتال در دنیای امروز رسانه‌ها، شرکت تکتا یکی از شرکت‌های پرقدمت، معتبر و دانش‌بنیان در حوزه صنعت ارتباطات رادیویی، تلویزیونی، مخابراتی و شبکه داده‌ها در کشور شناخته می‌شود.